Registreeru messile

Tagasi Lisatud:

Kutsun teid lahkesti osalema haridusmessil Intellektika 2018, mis toimub 9. veebruaril Tartu Näituste messikeskuses. Haridusteemalisi messe korraldab AS Tartu Näitused juba 26. korda.

Intellektika põhiline eesmärk on jäänud endiseks – pakkuda eri vanuserühmadest külastajatele võimalust saada otseallikast infot edasi-, täiend- ja ümberõppevõimaluste kohta nii meie koduses Eestis kui välismaal.

Messile on oodatud gümnaasiumid, kutse- ja kõrgkoolid ning organisatsioonid, kes jagavad teavet kodu- ja välismaiste õppimis-, praktika- ja täiendkoolitusvõimaluste kohta. Teretulnud on ka ettevõtted, kes tegelevad karjäärialase nõustamisega, samuti need, kelle tooted-teenused on suunatud noortele ja/või haridusasutustele.

Koostöös eksponentidega loome sündmuse, mis avardab silmaringi, annab kinnitust seni mõtteis olnud valikutele või mis suunab hoopis uute ideede juurde.

Messipäeva jooksul on külastajatel võimalus ka oma teadmisi ning oskusi proovile panna. Meil on heameel teatada, et sel aastal oleme ette valmistamas eriti põnevat messiprogrammi, mis tõotab kaasata hulgaliselt noori üle Eesti.

Kõik teie küsimused ja ettepanekud on väärt minuga jagamist, ootan neid rõõmuga.

Olete oodatud!

Austusega,
Virge Lomp

Messi Intellektika 2018 projektijuht
AS Tartu Näitused
Tel: 741 2090
E-mail: virge@tartunaitused.ee