Haridus- ja infomess Intellektika 2018 on lõppenud

Tagasi Lisatud:

9. veebruaril 2018 toimus Tartu Näituste messikeskuses haridus- ja infomess Intellektika

Haridus- ja infomessi Intellektika külastus aitas leida vastused küsimustele “kelleks saada?”, “millist eriala õppida?” ning “kuidas leidab sobiv töökoht?”. Küsimustele, millele vastamine pakub nii noortele endile kui lapsevanematele alati pinget. Küsimustele, mis on ühed tähtsaimad kogu elus, et leida endale eriala, mis paelub.

9. veebruaril said Tartu Näituste messikeskuses kokku gümnaasiumid, kutse- ja kõrgkoolid ning ettevõtted ja organisatsioonid, kes jagasid teavet kodu- ja välismaiste õppimis-, praktika-, täiend- ja ümberõppimisvõimaluste kohta. Haridusmessi külastuse suurimaks väärtuseks oli ja on võimalus tutvuda ühel päeval ja ühes kohas paljude erinevate edasiõppimisvõimalustega, leida läbi töötoategevuste enda jaoks eriala, mis tundub kõige südamelähedasem ning küsida infot otseallikast.

Messipäeva vältel toimunud võistlused olid menukad, gravitatsiooniautode võistlusel pani oma oskused proovile koguni 57 võistkonda, esindatud olid koolid igast Eestimaa nurgast. Samuti toimus ka noorte infootsijate mõõduvõtmine Informiin Eesti Vabariik 100, kus tuli etteantud küsimustele leida vastused nutiseadet kasutades. Pannkoogivõistlusest kujunes vahva kodukokkade mõõduvõtt, mis pani arvukalt pealtvaatajaid kaasa elama.

Messil tegutses kokku 27 põnevat töötuba, kus sai testida oma nutikust ja oskusi.

Täname kõiki messi eksponente, külastajaid ja toetajaid, ootame teid messile Intellektika 2019!

Virge Lomp

projektijuht