Külastajale - Osalejad

A
B
C

CV-Online Estonia OÜ

Baltikumi suurimate kogemustega tööportaal CV.ee käivitas sügisel spetsiaalselt tööturule sisenevatele noortele suunatud karjääriarengu programmi Supernoored.ee, mis võimaldab teha noortel üle Eesti teadlikumaid karjäärivalikuid tulevikus. Programm keskendub viiele supervõimele, mida on noorel tarvis, et saavutada võimas teadlik karjääriareng. Tutvu Supernoortega 9. veebruaril haridusmessil Intellektika.

E

Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liit

Tutvustame eri taseme elektri- ja automaatikavaldkonna õppe(kutseharidus, rakenduskõrgharidus ja akadeemiline kõrgharidus) võimalusi ning valdkonna ettevõtteid, neis töötamist ja karjäärivõimalusi.

Eesti Keskerakonna Noortekogu MTÜ

Eesti Keskerakonna Noortekogu on vabatahtlik poliitiline noorteühendus, mis tegutseb kooskõlas Eesti Keskerakonna põhikirja ja programmiga.

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna noorteühendusel on eriline roll. Noorte kanda on rahvusliku ja ökoloogilise maailmatunnetuse hoidmine nii erakonna sees kui ka väljaspool seda.

Eesti Maaülikool

Eesti Maaülikool on loodusõpingute tippkeskus Eestis, kuuludes kahes valdkonnas(põllumajanduses ja metsanduses) 100 parima ülikooli hulka terves maailmas.

F
I

IM Arvutid

IM Arvutid loodi 1993. aastal ning on sellest ajast olnud Apple’i partneriks ja suurimaks edasimüüjaks Eestis. Pakume oma klientidele laia valikut Apple’i tooteid ning ametlikku hooldust. Meie eesmärgiks on olla parimaks Apple’i toodete müüjaks ja asjatundjaks Eestis. Hoolitseme kõigi oma klientide eest, pakkudes igaühele just nende vajadustele sobivaid lahendusi.

IRL Noored

IRL Noored on konservatiivse maailmavaatega poliitiline noorteorganisatsioon.

K

Kaitseressursside Amet

Kaitseväekohuslaste arvestus, terviseseisundi hindamine, ajateenistusse kutsumine jm.

Kõrgem Sõjakool

Kõrgem sõjakool on noortele, kes soovivad parimat juhtimisalast kõrgharidust maa-, mere- või õhuväe õppesuunal.

L

Luua Metsanduskool

Luua Metsanduskool on ainus metsandusharidust pakkuv kutsekool Eestis. Messil korraldame metsanduse töötuba, kus saab proovida mootorsaega puuokste laasimist VR keskkonnas (vt ka: http://www.limberjackvr.com/ ) ning kehastuda metsamasinajuhiks vastaval simulaatoril.

M

Maanteeamet

Mis on kõrvalised tegevused liikluses? Kas ja miks need on ohtlikud? Mis on liiklusviisakus? Kas Sina oled viisakas liikleja? Tule ja uuri järgi.

O

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool

Kooli põhitegevuseks on pakkuda põhikooli- ja gümnaasiumijärgset kutseõpet ning täiend- ja ümberõpet täiskasvanutele. Koolil on kaks põhilist spetsialiseerumise valdkonda: maamajandus ja teenindus. Kooli boksis on võimalik degusteerida meie erialaõpilaste valmistatud toodangut, näiteks juustu, jogurtit, vorsti, leiba ja toimub auhinnamäng- fotojaht.

Otepää Gümnaasium

Otepää Gümnaasiumis saad kaasaegses keskkonnas õppida 1.-12. klassini. Gümnaasiumiastmes kujundad oma õppekava ise. Saad elada õpilaskodus, sportida heades tingimustes ja tegeleda oma huvialadega.

P

Peipsi Koostöö Keskus MTÜ

Peipsi Koostöö Keskus tegeleb keskkonna- ja maailmaharidusega nii Peipsi piirkonnas kui Peipsist kaugemal. Messil tutvustame Same World veebimängu ja õppematerjale ning teisi keskkonnaharidusprogramme

Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus

Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus on Ameerika valitsuse poolt toetatud organisatsioon, mis annab täpset ja usaldusväärset informatsiooni õppe- ja teadustöö kohta Ameerika Ühendriikides.

R

Reformierakonna Noortekogu

Poliitiline noorteorganisatsioon, mis koondab aktiivseid sarnaste huvide ning maailmavaadetega noori.

Räpina Aianduskool

Nutikas looduslähedane elu.

S

Seiklejate Vennaskond

Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis aitab noortel avastada maailma läbi seikluse. Pakume noortele vanuses 13-30 võimalusi tasuta osaleda rahvusvahelistes projektides nagu noortevahetused, koolitused ja Euroopa vabatahtlik teenistus.

Star Cloud OÜ

Opiq on õpikuid ja töövihikuid asendav veebiäpp. Opiqu litsentsiga saab piiramatu ligipääsu kõigile õppekomplektidele varamus, hõlpsasti leida õppematerjale ja tuua esile ainetevahelisi seoseid. Messiboksis toimub loos, kus on võimalik võita Opiqu kasutuslitsentse.

T

Tallinna Tehnikaülikool

TTÜ laiapõhjaliste õppekavadega planeerid ise oma tulevikku. Õpi täpselt seda, mis Sind huvitab, ja jõua TTÜs pakutavate paindlike võimaluste abiga tippu.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool on rahvusvaheliselt tunnustatud tervise ja heaolu valdkonnas koolitust pakkuv riiklik rakenduskõrgkool.

Tallinna Ülikool

Tallinna Ülikoolis omandad rahvusvahelisel tasemel kõrghariduse loomingulises ja vabas õhkkonnas. Kui sinu plaan A on elada targalt, tule Tallinna Ülikooli!

Tartu Erakool

Intellektikal inspireerime – toetudes kogemustele õpetame, kuidas iPadid õppimise ja õpetamise jaoks maksimaalselt tööle panna. Katsetame, kogeme ja mängime.

Tartu Kutsehariduskeskus

Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti suurim kutse- ja täiendusõppekeskus. Meil saab õppida üle 70 erineva ameti oskusi ning selleks, et oleks lihtsam valida, jagame nõu ja infot erialade ja õppimisvõimaluste kohta. Lisaks avame messikülalistele vahva kokteilibaari, kutsume klassidesse ja töökodadesse virtuaaltuurile ning selgitame välja osavama hambaharjaroboti juhi. Töötubades õpetame valmistama šokolaadivoolimismassist magusaid kingitusi, kätt saab proovida elektriskeemide konstrueerimisel, õpetame ja näitame autotehnika nippe ning kutsume dekoratiivvärvidega värvima.

Tartu noorte töömalev

Intellektikal tutvustame Tartu noorte töömalevat, mis annab noortele töölepingu alusel töötamise kogemust ning lõbusat ajaviidet suveks. Vastavalt vanusele saab infot nii malevlase kui ka rühmajuhi positsiooni kohta.

Tartu Ülikool

Tartu Ülikoolis õpivad homsed liidrid ja otsustajad – tule ja omanda rahvusvaheliselt tunnustatud kõrgetasemeline haridus! Tartu Ülikool kuulub Balti riikides ainsana 1,2% maailma parimate ülikoolide hulka.

V

Viljandi Kutseõppekeskus

Meil saad õppida oma ala meistriks! Koolitame õppijaid ehitus-, arvuti- ja teenindus, auto- ja metalli ning täiendusõppeosakonnas. Õppida saavad igas vanuses ja haridusega, ka erivajadustega inimesed.

Ä
Y

Osalejad 15.01.2018 seisuga.