Meie kõigi ulmeline tulevik saab alguse pangandusest

Tagasi Lisatud:

Oled ilmselt juba kokku puutunud teenustega, millest me paar aastat tagasi polnud kuulnudki: koju sõites pakub telefon parima võimaliku marsruudi, taksoteenuseid kasutades tead teenuse maksumust juba ette ega pea maksmiseks sularaha otsima, nupuvajutusega on kodus soe maitsev toit ning ka poeostud toimetavad ennast nüüd koju nagu võluväel. Tulevik on käes ning meie ülesanne on otsustada, milliseks me seda edaspidi kujundame.

 

Ilmselt pole saladus, et kõikide mainitud arengute taga on finantslahenduste valmidus uute võimalustega kaasa minna. Panganduse jaoks tähendab see väga põnevate aegade saabumist. Oleme SEB-is esimestena Euroopas käivitanud oma riigis välkmaksete süsteemi, kõnetame avatud panganduse (open banking) võimalusi ning oleme avanud oma klientide jaoks kiirmaksete võimaluse mobiilirakenduses. Meie eesmärk on olla nende tulevikuarengute juures, kus pangandusteenused toimivad meie klientide jaoks ladusalt ja nähtamatult.

 

Oled ilmselt juba nähtamatult toimuva maailmaga kokku puutunud: Wolt, Spotify, Taxify … Nimekiri kanalitest, kus klient saab pärast registreerumist nautida täielikku maksumugavust, on iga päevaga aina pikem. Tuleviku inimese jaoks ei ole enam OK pdf-formaadis arvete maksmine – selleks pole enam aega. Korduvad, sama mustri järgi toimivad tehingud on juba lähiajal automatiseerumas. Sellele lisandub automaatne, kliendile sobival viisil kulu säästmine (nt SEB digikassa rakendus, mis kannab hoiukontole igast ostutehingust täiseuroni maksmata jäänud sente), investeerimine, kulude analüüs ja kontroll. Pank tahab liikuda koos sinu ja su lemmikteenustega tulevikku: sinna, kus sinu kodu lähedal asuvas pakiautomaadis ootab sind koju saabudes soe õhtusöök ja toidupoe toodud ostukorv, mis on kokku pandud sinu käitumisanalüüsi alusel.

 

 

Selleks, et liikuda kõige põnevamate digitaalsete arengutega koos edasi, vajame parimaid ja ambitsioonikaid inimesi, säravaid ideid ja julgeid teostajaid. Mõtle, kas see ilus tulevik motiveerib sind selle heaks töötama? SEB-i kõnetab see küll ning me ootame endale praktikale, tööle ja miks mitte ka koostööpartneriteks inimesi, kes on tulevikust samamoodi vaimustuses.

 

Hoia meid oma vaateväljas

Oleme tuleviku jaoks olemas

SEB