Külasta Intellektikat!

Tagasi Lisatud:

Kutsume kõiki huvilisi külastama haridusmessi Intellektika 2020, mis toimub neljapäeval, 18. märtsil Tartu Näituste messikeskuses. Haridusteemalisi messe korraldab AS Tartu Näitused juba 29. korda.

Meie põhiline eesmärk on jäänud endiseks – pakkuda eri vanuserühmadest külastajatele võimalust saada otseallikast infot edasi-, täiend- ja ümberõppevõimaluste kohta nii meie koduses Eestis kui välismaal.

Messil osalevad gümnaasiumid, kutse- ja kõrgkoolid ning organisatsioonid, kes jagavad teavet kodu- ja välismaiste õppimis-, praktika- ja täiendkoolitusvõimaluste kohta. Samuti ka organisatsioonid, mis tegelevad karjäärialase nõustamisega, samuti need, kelle tooted ja teenused on suunatud noortele ja/või haridusasutustele.

Koostöös eksponentidega loome sündmuse, mis avardab silmaringi, annab kinnitust seni mõtteis olnud valikutele või mis suunab hoopis uute ideede juurde.

Soovime messipäeva jooksul anda külastajatele võimaluse ka oma teadmisi ning oskusi proovile panna. Jälgi Intellektika Facebooki lehte ning veebi – avaldame jooksvalt põnevat infot!